Sīkdatņu politika

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā vai mobilajā ierīcē katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē interneta vietni, tādā apjomā, kāds norādīts apmeklētāja pārlūkprogrammas iestatījumos. Tas palīdz vietnei atcerēties jūsu iepriekš izvēlētos iestatījumus (piemēram, valodu, fonta lielumu un citus displeja iestatījumus), lai nodrošinātu, ka šie iestatījumi nav jāpielāgo katru reizi. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs identificētu.

Tie tiek izmantoti, lai nodrošinātu MĀJASLAPAS darbību un sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Atverot MĀJASLAPU, LIETOTĀJAM tiek parādīts lauks, kas ļauj APSTIPRINĀT (vai noraidīt) sīkdatņu izmantošanu.

Šī MĀJASLAPA var iestatīt šādus sīkfailus: funkcionālās sīkdatnes, Google Analytics sīkfailus, mērķētās reklāmas rīku sīkfailus, trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailus utt.

Stingri nepieciešamie sīkfaili. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai atvērtu vietni, un tās nevar izslēgt. Šis sīkfailu veids tiek iestatīts tikai, reaģējot uz jūsu veiktajām darbībām, piemēram, valodu, valūtu, pieteikšanās sesiju, konfidencialitātes preferencēm. Jūs varat iestatīt savu tīmekļa pārlūkprogrammu, lai bloķētu šīs sīkdatnes, taču pēc tam vietne var nedarboties. Tie ir, piemēram:

  • PHPSESSID
  • Sīkdatnes
  • Valoda
  • sīkdatņu piekrišanas_statuss
  • cookieconsent_preferences_disabled utt.

 

Analīze un statistika. Šīs sīkdatnes ļauj mums izmērīt apmeklētāju datu plūsmu un redzēt datu plūsmas avotus, apkopojot informāciju datu kopās. Tie arī palīdz mums saprast, kuri produkti un darbības ir populārākas par citiem. Tie ir, piemēram:

  • Google Analytics
  • Google tagu pārvaldnieks
  • Facebook Pixel u.c.

 

Mārketinga un citas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes parasti nosaka mūsu mārketinga un reklāmas partneri. Tos var izmantot, lai izveidotu jūs interesējošo profilu un vēlāk parādītu atbilstošu reklāmu. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, jūsu interesēm atbilstoša reklāma netiks rādīta.

Lai atteiktu sīkfailus, LIETOTĀJS var izmantot privātās pārlūkošanas režīmu, ko atbalsta lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu. Visas privātās pārlūkošanas režīmā izveidotās sīkdatnes tiek dzēstas, tiklīdz LIETOTĀJS aizver visus pārlūkprogrammas logus. Lai liegtu atlasītajām reklāmām nepieciešamo datu vākšanu un izmantošanu, LIETOTĀJS var izmantot kādu no tālāk norādītajiem rīkiem Your Online Choices vai YourAdChoices.

https://youradchoices.com/

https://www.youronlinechoices.com/

Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem, lūdzu, apmeklējiet: http://www.allaboutcookies.org/

GROZĪJUMI KONFIDENCIALITĀTES POLITIKĀ

Mums ir tiesības jebkurā laikā atjaunināt vai grozīt Privātuma politiku. Šī atjauninātā vai grozītā Privātuma politika stājas spēkā datumā, kad tā tiek publicēta timberex.lv MĀJASLAPĀ.

KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja LIETOTĀJAM ir kādi jautājumi vai jautājumi saistībā ar Privātuma Politiku, datiem, datu apstrādes jautājumiem, sīkdatnēm, lūdzam sazināties ar SABIEDRĪBAS pārstāvi: info@timberex.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Lasīt vairāk